Flota

  • W naszych rękach znajduje się blisko 300 pojazdów, co składa się m.in na ponad 100 ciągników i 150 naczep.
  • Nasza flota składa się m.in z nowoczesnych pojazdów marki Scania. Te pojazdy ciężarowe nowej generacji mają udoskonalone silniki, niższy opór powietrza i gwarantują wydajność paliwową w każdej pracy. Korzystamy z blisko stuletniej tradycji bezustannego udoskonalania technologii, która obecnie jest gwarantem bezpiecznych i szybkich usług transportowych.
  • W czerwcu 2020 roku AGROMEX stał się pierwszym, polskim operatorem nowych pojazdów IVECO linii S-WAY Natural Power. To ekonomiczne, nowoczesne i wyposażone w zaawansowaną technologię samochody ciężarowe zdolne do pokonywania ogromnych dystansów.
  • Pojazdy IVECO o mocy 460 KM są wyposażone w najnowocześniejszy i ekologiczny układ napędowy wykorzystujący jako paliwo skroplony gaz ziemny (Liquid Natural Gas – LNG).

Cytat: "Nasza uwaga koncentruje się na ekologii, nowoczesności i bezpieczeństwie, idącej w parze z ekonomią prowadzonego biznesu. Zakup 20 ciągników IVECO zasilanych skroplonym gazem ziemnym jest jednym z elementów planu rozwojowego naszej firmy." - Jacek Fraszka.

  • Będąc liderami w branży transportowej, korzystamy również z najwyższej jakości naczep od firmy Wielton. Przygotowane dla nas naczepy typu mega trailer cechują się niską masą własną, ulepszoną konstrukcją, zwiększoną pojemnością załadunkową i pojemnym wnętrzem. Tym samym, oferujemy naszym klientom możliwie największą przestrzeń ładunkową w europejskim transporcie kontynentalnym.
  • Aby utrzymać jakość świadczonych usług, nasza flota jest regularnie odświeżana. Zajmujemy się nie tylko zakupem nowoczesnych pojazdów, ale działamy sprawnie w kwestii diagnozowania i reperowania naszych samochodów. Własna, profesjonalna stacja obsługi gwarantuje, że pojazdy są utrzymane w idealnym stanie technicznym przez cały czas.
Potrzebujesz informacji
Napisz do nas a postaramy się udzielić jej jak najszybciej