Kariera

Otwarte pozycje

Firma AGROMEX powstała w 1992 roku i przez ponad 30 lat działalności pozostając biznesem rodzinnym stała się jedną z największych firm transportowych w Polsce. Specjalizujemy się w transportach do/z Wielkiej Brytanii oraz w przewozach AGD.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Elastyczny system pracy.
  • Wynagrodzenie płatne do 10-go każdego miesiąca.
  • Nowoczesny tabor samochodów ciężarowych (Iveco LNG, Scania, Mercedes).
  • Bliskie wsparcie spedytorów.
  • Opieka medyczna za granicą EKUZ.

Obowiązki kierowcy:

  • Przygotowanie pojazdu i dokumentów do transportu.
  • Obsługa tras krajowych i międzynarodowych.
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
  • Zabezpieczanie ładunków.
  • Uczestniczenie w załadunkach i rozładunkach.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów.
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację.
  • Terminowe wypełnianie dokumentów.
  • Rejestracja czasy pracy i jazdy (TACHOGRAF).

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy.
  • Aktualne badania kod 95.
  • Karta kierowcy.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

    Masz pytania?

    Napisz do nas a postaramy się udzielić jej jak najszybciej