Odpowiedzialność społeczna

Współpracujemy ze szkołami

Współpracujemy ze szkołami

Jesteśmy aktywni w przygotowaniu młodzieży do wejścia na rynek pracy. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi szkołami średnimi i zobowiązaliśmy się do podejmowania grup młodzieży na czasowe praktyki, podczas których młodzi ludzie poznają zasady pracy w biurze i w zespole. Dodatkowo pokazujemy im na czym polega praca w naszej branży, w transporcie i spedycji. Jest to korzystne dla obu stron, ponieważ praktykanci zyskują nowe doświadczenia, natomiast nasze zespoły otrzymują od nich pomoc w prostych czynnościach biurowych i branżowych.

Angażujemy się w projekty lokalne

Angażujemy się w projekty lokalne

Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje w tym samym miejscu od ponad 30 lat. Znamy się z naszymi bliższymi i dalszymi sąsiadami i chcemy, aby otoczenie korzystało z naszej obecności. Dlatego też aktywnie współpracujemy z zaprzyjaźnioną jednostką OSP oraz wspieramy lokalne grupy artystów i stowarzyszenia. Jesteśmy otwarci na wszelkie działania, które wspierają inicjatywy społeczne korzystne dla środowiska, w którym funkcjonujemy.

Nasze działania

19
lip

Premiera naszej nowej strony internetowej.

Z największą przyjemnością udostępniamy Państwu naszą nową stronę internetową. Znajdą Państwo na niej wszelkie informacje nt. naszej firmy, oferty, a…

Czytaj więcej from Premiera naszej nowej strony internetowej.