Premiera naszej nowej strony internetowej.

Z największą przyjemnością udostępniamy Państwu naszą nową stronę internetową. Znajdą Państwo na niej wszelkie informacje nt. naszej firmy, oferty, a także sprzętu, którym dysponujemy.

„Uruchomienie nowej strony internetowej naszej firmy jest elementem większego projektu dotyczącego zmiany w komunikacji zewnętrznej.” – Jacek Fraszka, właściciel firmy.

Specjalnie na potrzeby pracy nad stroną zrealizowaliśmy dedykowaną sesję foto/wideo, która odbyła się w kilku lokalizacjach w Polsce, m.in. na terminalu kontenerowym Clip w Swarzędzu pod Poznaniem oraz na terenie obiektu EC1 w Łodzi. Chcielibyśmy podziękować zarządcom obiektów, na których pracowaliśmy, za udostępnienie tych wspaniałych lokalizacji. Efekty naszych prac znajdą Państwo w oprawie graficznej strony.

Chcielibyśmy także podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego projektu. Bez Waszej pracy dzisiejsze uruchomienie tej strony WWW nie miałoby miejsca.

Zapraszamy Państwa do eksplorowania treści na tej witrynie internetowej. Zapraszamy też do kontaktu – wszystkie niezbędne dane kontaktowe do pracowników naszego zespołu znajdą Państwo tutaj.